NOVICE

SKUPNO SREČANJE Z NOVOUSTANOVLJENIMI ŽUPNIJSKIMI PASTORALNIMI SVETI
Na praznik Brezmadežne,
v sredo 8.12.2021 v SLAVINI  po maši

SREČANJA za župnijske GOSPODARSKE svete, bomo imeli po novem letu – koncem januarja.

IZBOR NOVIH ČLANOV ŽPS in ŽGS

Izbira članov ŽPS in ŽGS Slovenski škofje so sklenili, da bo izbira novih članov župnijskih pastoralnih svetov zaradi epidemije covida-19 potekala v letu 2021. Po posvetovanju z dekani bo v naši Koprski škofiji potekala izbira članov ŽPS in ŽGS v nedeljo, 26. septembra 2021.

Pisno privolitev kandidatov smo pridobili že lansko leto. V koliko kdo od kandidatov ne želi sodelovati na izbirni listini, naj pri župniku kandidaturo preklice, sicer velja, da soglaša s kandidaturo na kandidatni listi.

VABIM, predstavnike za 'volitve' oz. izbire članov sedanjega ŽPS in ŽGS,  NA SREČANJE za vzkladitev poteka dneva 'IZBIRE ČLANOV' v nov ŽPS in ŽGS.

Župnije MATENJA VAS bo v sredo, 15. 9., ob 20h; posebej za OREHEK v četrtek, 16.9. po maši

Župnije SLAVINA v petek, 17. 9., po maši.

ŽUPNIJA ŠTIVAN:

Vabilo in obenem prošnja bralcem BOŽJE BESEDE v Štivanu, 'STARIM' in 'NOVIM', naj se javijo župniku ali direktno Ireni Vadnjal osebno ali na elektronski naslov irena@vadnjal.net, oz. telefonsko številko 040 238 939. Pripravlja se NOV SEZNAM BRALCEV BOŽJE BESEDE V ŠTIVANU.