PRIPRAVA NA KRST OTROKA

STARŠI in BOTRI OB KRSTU OTROKA  - v letu 2021
Sledi povezavi na spletno stran Župnije Postojna: POVEZAVA

Draga starša,
najprej vama iskreno čestitam, da sta podarila otroku zemeljsko življenje. Naj vaju z otrokom/ci varuje blagoslov Nebeškega Očeta, da bosta po krstu in veri otroku/om posredovali tudi Božje življenje.
Plakat z določenimi datumi priprave na krst otroka lahko vidite: Plakat priprave staršev na krst otroka 2021

RAZMIŠLJATA/E O KRSTU SVOJEGA OTROKA?
Predlagamo vam/a sledeče:
Kmalu po rojstvu ali že pred rojstvom otroka se z domačim župnikom dogovorite za prvi pogovor o krstu.
Priprava je obvezna za vse starše, ki še niso opravili te vrste priprave. Na drugo srečanje lahko povabite tudi botre.
Srečanja potekajo v župnišču v Postojni na naslovu, Vilharjeva 2, 6230 Postojna, poleg cerkve.
V primeru prepovedi združevanja zaradi epidemioloških razlogov bo tečaj potekal po zoomu. V tem primeru boste naknadno obveščeni.

PRVA SKUPINA - februar 2021
Datum srečanj: sobota, 6. februarja;  sobota, 13. februarja in  sobota, 20. februarja. Srečanja se začnejo ob 16. uri.
DRUGA SKUPINA - maj 2021
Datum srečanj: sobota, 8. maja, sobota, 15. maja in sobota, 22. maja. Srečanja se začnejo ob 17. uri.
TRETJA SKUPINA - oktober 2021
Datum srečanj: sobota, 2. oktobra, sobota, 9. oktobra in sobota, 16. oktobra. Srečanja se začnejo ob 16. uri.