VEROUK NA DALJAVO

18.10.2020: S torkom (21.10.2020) začenjamo verouk na daljavo. Katehistinje bodo navodila za posamezne razrede razposlala otrokom po e-pošti. V pomoč pri sestavi katehez in domačih nalog nam bo služilo tudi objavljeno gradivo za vsak posamezni razred, ki upošteva predlog letnega načrta in čas cerkvenega leta.To gradivo bo ob vsakem začetku tedna na voljo na spletni strani SKU in na NAŠI ŽUPNJSKI SPLETNI STRANI. Ob petkih pa bo objavljeno tudi gradivo za družinsko molitveno bogoslužje ob nedeljski Božji besedi.

24.11.2020 - NOVOSTI glede E-DOMAČIH VAJ in poslanih katehez za otroke. Praktično za ADVENTNI ČAS bodo (3.r., 4.r., 8./9.r. že zapraznik Kristusa Kralja) kateheze in e-domače vaje za posamezne razrede, posredovane v 'OBLAKU'. Na voljo za ogled, za posamezno adventno nedeljo, bodo vsaj v sredo, najkasneje v četrtek. Do 'oblaka' otroci pridejo z geslom, kiso ga dobili na domači e-naslov.